Omurilik daralması nedir? Omurilik daralması ve kayması neden olur?
Genellikle 50-70 yaş aralıkları arasındaki kişilerde sıklıkla görülen omurilik kanal daralması, doğuştan ya da daha sonradan da ortaya çıkabiliyor.
Boyun fıtığının belirtileri ve tedavisi: Boyun fıtığı nedir, nası tedavi edilir?
Genellikle 30-50 yaş aralığında görülen servikal disk herniasyonu yani boyun fıtığı, boyun ve üst vücut ağrısının yaygın bir nedenidir.
Reflü Yastığı Ne İşe Yarar?
Temel olarak reflü rahatsızlığında konfor amacıyla üretilmiş olan reflü yastığı ürünleri, fiziksel olarak vücudunuzun doğru bir şekle ulaşmasını sağlamaktadır.
Oturma Simidi Neden Kullanılır?
Uzmanlar tarafından belirtildiği şekilde öncelikle hemoroit rahatsızlığı yani halk arasındaki adı ile basur rahatsızlığında makat bölgesinde meydana gelen ağrı ve sancıların önlenebilmesi ve daha rahat bir oturma sağlanması için bu ürünler kullanılır.
Ortopedik Visco Yastık Toptan Satış
Firmamız üzerinden özel siparişler ile birlikte ortopedik visco yastık ürünlerini talep eden müşterilerimiz birçok avantaj ile karşılaşacaklarını bilmektedirler.
Ortopedik Seyahat Yastığı Neden Kullanılmalıdır?
Bu yastıklar hem boyun çevresi için hem de omuzlarınızın daha fazla ağrımaması için özel olarak dizayn edilmiş ve her kişi için standart şekilde kullanılabilecek ürünlerdir.
Boyun Yastığı Kullanmak Neden Faydalıdır?
Uyku sırasında rahat hissettirecek ve daha konforlu bir uyku ortamı sağlayacak her ihtiyacın kullanımı fayda oluşturmaktadır.
Sağlıklı Uyku İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sağlıklı beslenme, sağlıklı giyinme, doğru işte çalışma, yaşamına dikkat etme ve dinlenme sürelerini doğru belirleme gibi ayrıntılar bu konuda önem arz eder.
Rahat uyumak için neler yapmalıyız?
Düzenli ve sağlıklı bir uyku, insan bedeninin pek çok sistemi için olduğu kadar yaşam kalitesi için de vazgeçilmezdir.
Ortopedik Visco Yastık Neden Tercih Edilmelidir?
Anatomik ve ortopedik yapısı ile birlikte bu ürünler kas yapısı üzerinde ve iskelet yapısı üzerinde rahatlatıcı bir etki oluşturur.
Postür Minderi Nedir ve Neden Kullanılır?
Postür, vücudun doğru bir şekilde sergilediği duruş olmakla birlikte iskeletin doğru duruş şeklini ifade eder
Sağlıklı Uyku İçin Ortopedik Yastık Önemi
Ortopedik Visco yastıkların kullanımı hem rahat bir uyku yaşayabilmek hem de boyun ağrılarını giderebilmek için önemli bir noktada bulunur.
Ortopedik Yastık Alırken Nasıl Seçim Yapılmalıdır?
ortopedik yastık ürünleri, boyun fıtığı ve bel fıtığı başta olmak üzere diğer ağrılar ve kireçlenmeye karşı tercih edilir
Bel Yastığı Neden Ve Nasıl Kullanılmalıdır?
Anatomik vücut yapısının düzeltilebilmesi ve omuriliğin düz bir şekilde tutularak ağrıların giderilmesi ve fıtık rahatsızlığının önüne geçilmesi için oturma düzeni ve çalışma düzeninde bazı noktalara dikkat etmek gerekir.
Visco Nedir?
Visco, ısıyla şekil kazanma yeteneğine sahip bir malzemedir. Örneğin, visco yastığa başınızı koyduğunuzda, yastık şekil alır ve her noktaya eşit basınç uygulanmasını sağlar. Bu esneklik, kaliteli uykunun anahtarlarından biridir
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?